O firmie

Power PV Inwestycje

Power PV Inwestycje Sp. z o.o. to solidny i doświadczony partner w zakresie energii ze źródeł odnawialnych. Nasze stabline zaplecze finansowe czerpiemy z Grupy Sanplast, której jesteśmy częścią. Jako jeden z podmiotów tej grupy czerpiemy również szereg korzyści z bogatego doświadczenia spółek zależnych. Co przekłada się na kompleksową realizację projektów na najwyższym poziomie. Świadczymy usługi w z zakresu: fotowoltaiki dla biznesu, pomp ciepła (gruntowych i powietrznych) oraz całościowego przeprowadzenia budowy farm fotowoltaicznych.

Nasz trzon tworzy  wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska i instalatorska. Dodatkowo posiadamy własny sprzęt do budowy farm fotowoltaicznych, a doświadczeni eksperci z branży OZE skutecznie prowadzą projekty inwestycyjne dla naszych klientów. Nasi elektrycy posiadają aktualne uprawnienia z zakresu dozoru i eksploatacji UDT oraz zabezpieczeń ppoż.

Zobacz jednen z naszych zrealizowanych projektów farmy fotowoltaicznej

Pełen profesjonalizm i rzetelne doradztwo

Wiążąc się z Power PV Inwestycje każdy kontrahent ma gwarancja pełnego profesjonalizmu w realizacji projektów oraz rzetelnego doradztwa. Dla naszych klientów selekcjonujemy komponenty instalacji fotowoltaicznych wyłącznie sprawdzonych i solidnych producentów, dzięki czemu możemy oferować instalacje fotowoltaiczne nawet z 30 letnią gwarancją.

Jesteśmy przekonani, że wybierając naszą ofertę inwestor zrealizuje swoje cele biznesowe, jakimi mogą być redukcja kosztów, lub zwiększenie przychodów, dzięki sprzedaży energii elektrycznej! Konkurencyjny poziom naszych cen pozwoli na osiągnięcie stopy zwrotu z inwestycji na poziomie już od 7 lat!

Ciągle modernizujemy również nasz park maszynowy oraz inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt. Wszystko po to, aby realizować projekty w jak najbardziej efektywny sposób zarówno dla klientów, jak i dla nas. Pozwala to na skracania czasu realizacji inwestycji a co za tym idzie redukcję poziomu kosztów.