Kafarowanie usługi

Oferujemy usługi kafarowania, czyli wbijania konstrukcji stalowych w ziemię we wszystkie rodzaje gruntu. Jest to czynność niezbędna np. przy stawianiu farmy fotowoltaicznej. Bazujemy na pracy samojezdnych maszyn gąsienicowych Gayk. Obejmujące kafarowanie usługi to przygotowanie konstrukcji pod farmy fotowoltaiczne, które montowane są na wbitych w ziemię stalowych palach. Stąd też inna nazwa czynności, czyli palowanie. Gwarantujemy precyzję wykonania i pełen profesjonalizm.

Dla kogo usługi kafarowania?

Obejmujące kafarowanie usługi, są dedykowane inwestorom, którzy rozpoczynają przygotowania pod stawianie farm fotowoltaicznych. Naszą pracę wykonujemy na podłożu piaszczystym, gliniastym i w litej skale. Dodatkowo poza wysokiej jakości sprzętem, zaletą naszych usług kafarowania jest także wysoko wykwalifikowany zespół, który doskonale zna się na swoich zadaniach. W pracach wykorzystujemy kafar gąsienicowy KB-4G przeznaczony do wbijania różnych profili rur, słupków i pali.

Jaki sprzęt do usług kafarowania?

Do poprawnego wykonania usług kafarowania potrzebne są dwa czynniki – sprawny, odpowiedni sprzęt i doświadczona kadra. Dzięki takiemu połączeniu prace przebiegną szybko i bezproblemowo. Do wykonania dotyczących usług kafarowania, wykorzystujemy kafar z młotem hydraulicznym HP700 FS marki INDECO o energii 20 MPa i ciśnieniu pracy 14 MPa. To urządzenie odznacza się dociskiem 15 kN i ilością uderzeń 620~1500/min. Stosowany przez nas do usług kafarowania kafar pozwala na wysokiej jakości wykonanie powierzonych zadań.

Z czego składa się kafar?

Usługi kafarowania polegają na wbijaniu konstrukcji w grunt różnego rodzaju. W tym celu wykorzystuje się urządzenie zwane kafarem. Składa się ono z baby, czyli młota i wieży, na której jest on montowany. Do pełnienia obejmujących kafarowanie usług wykorzystujemy kafar gąsienicowy KB-4G. Jego praca polega na podniesieniu pala przez wieżę w kształcie trójnogu i wbiciu go w podłoże przez młot. Głębokość, na jakiej może zostać umieszczona konstrukcja, wynosi nawet około 4,2 m. Jeśli zastanawiasz się, ile trwają usługi kafarowania, odpowiadamy, że dla doświadczonego zespołu to czas rzędu od kilku do kilkunastu godzin. Warto zaznaczyć, że kafar może pracować nawet w trudnych warunkach, takich jak np. lita skała.

Powierz prace kafarownia specjalistom

Dotyczące kafarowania usługi to coś, co należy powierzyć specjalistom, którzy dysponują stosownym sprzętem. Cały proces stanowi też podstawę w budowie farm fotowoltaicznych. Dlatego usługami kafarowania będą zainteresowani szczególnie inwestorzy zajmujący się pozyskiwaniem energii ze źródeł odnawialnych, do których należy słońce. Nasze usługi kafarowania są przeprowadzane z pełnym profesjonalizmem i starannością. Cenimy sobie jakość działań. Nie bez znaczenia jest też solidny kafar, który umożliwia pracę w trudnych warunkach.

Sprawdź także: